background
چاپار با سال ها سابقه فعالیت تخصصی در زمینه حمل و نقل سریع داخلی و بین المللی، خدمات لجستیکی، انبارداری و ده ها شاخه مرتبط به این حوزه، همگام با آخرین دستاوردهای صنعت حمل و نقل، تلاش مداومی در توسعه این خدمات و جلب رضایت مشتریانش دارد.

درباره ما

شرکت کالارسانان چاپار با 23 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه¬های مختلف حمل و نقل زمینی، هوایی، داخلی و بین¬الملل، مرسولات سبک و سنگین و سایر خدمات لجستیکی، سعی در گسترش شاخه¬های مرتبط با این حوزه را داشته و همواره در رونق صنایع و کسب و کارهای کشور نقش موثری داشته است. اهمیت و نقش صنعت حمل و نقل در ابعاد گسترده اجتماعی و اقتصادی بر کسی پوشیده نیست. صنعت حمل و نقل از زیر ساخت¬های اصلی توسعه پایدار به حساب می¬آید و شکوفایی اقتصادی، بسترهای مختلفی را می¬طلبد که یکی از مهمترین آنها گسترش صنعت حمل و نقل و شبکه¬های توزیع است. از سوی دیگر شرکت کالارسانان چاپار در راستای گسترش فعالیت¬های خود، خدمات جدیدی از جمله خدمات لجستیکی و انبارداری نوین را به سرویس حمل و نقل خود اضافه کرده است. این خدمات هم راستا با نیازهای روز جامعه باعث افزایش ظرفیت توزیع و کاهش زمان تحویل کالا شده و چرخه¬ حمایت از کسب و کارهای آنلاین و فروشگاه¬های زنجیره¬ای را تکمیل می¬نماید. شرکت کالارسانان چاپار همواره می¬کوشد با گسترش خدمات خود در صنعت حمل و نقل و تکمیل فهرست خدمات لجستیکی خود، نیازهای کشور را به این صنعت مهم پوشش دهد.

زنجیره تامین فناوری و راه حل های سفارشی.

مزایای رقابتی برای شرکتهای بزرگ!

امروزه مردم بیش از هر زمان دیگری به فناوری متصل شده اند. هدف شرکت ها برقراری ارتباط با مصرف کنندگان در هر دستگاه ممکن و هر پلتفرم رسانه های اجتماعی است. با این حال ، نکته مهم این است که این مصرف کنندگان در واقع احساس کنند که در تجارت انسانی به تجارت شما متصل هستند.

  • قیمت گذاری شفاف ، حساسیت به محیط زیست
  • حرفه ای و واجد شرایط
  • ردیابی زمان واقعی ، تحویل سریع و کارآمد
  • انبار ، راه حل های شخصی شده
درباره ما
about img

1,5541

تحویل محصول


چرا ما !

background
قیمت مقرون به صرفه ، حمل و نقل معتبر

راه حل های لجستیک ایمن و قابل اعتماد که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود!

صنعت پخش و توزیع یکی از صنایع کلیدی و زیرساختی در اقتصاد هر کشوری است. سهم ۸ الی ۹ درصدی این صنعت از درآمد ملی، خود مبین حجم و گستره وسیع این صنعت و به تبع آن نقش کلیدی این صنعت در زنجیره تامین بسیاری از صنایع کشور است. حمل و نقل در نظام¬های اقتصادی، تولیدی و خدماتی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، به گونه¬ای که 13.6 درصد از درآمد ملی کشورمان مربوط به بخش حمل و نقل و انبارداری بوده و حدود 9 درصد آن مربوط به بخش حمل و نقل است . همچنین، طی یک دهه گذشته بخش حمل و نقل با متوسط رشد 14.5 درصد یکی از مهم ترین مولفه-های رشد اقتصادی کشور بوده است .

تماس با ما

هزینه حمل و نقل

با توجه به مسافت و آیتم های دیگر محاسبه میشود.

پیگیری لحظه ای

با توجه به داشتن کد بارنامه آن را پیگیری کنید .

فضای نگهداری

سوله های شرکت چاپار بهترین محوطه را برای نگهداری مرسولات شما در اختیار قرار داده است.

تامین امنیت

داشتن پرسنل با تجربه و حرفه ای در قسمت عملیات این ضمانت را به تمامی مشتریان عزیز میدهد.


background

View Larger Map