شرکت کالارسانان چاپار

حمل و نقل داخلی


ارسال داخلی

پرسنل مجرب و آموزش دیده و برخورداری از ناوگان حمل و نقل اختصاصی و مجهز به ردیاب از جمله عواملی هستند که حفاظت و سلامت کالای ارسالی شما را تضمین می نماید. از سوی دیگر شرکت کالارسانان چاپار با وجود بیش از 100 نمایندگی در سراسر ایران و نمایندگی پست جمهوری اسلامی ایران، خطوط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، ماهان و هواپیمایی آسمان امکان ارسال درب به درب مرسولات سبک وسنگین را به تمام نقاط ایران فراهم آورده است. این واحد توانایی دریافت هزینه ارسال مرسولات به صورت نقدی(پیش کرایه) و بعد از تحویل مرسولات (پس‌کرایه) و همچنین دریافت وجه مرسولات ارسالی از گیرنده (خدمات پرداخت در محل) را دارد.


ارسال داخلی

داشتن یک ناوگان ارسال داخلی ,ارسال بسته داخلی به معنای اجرای یک سرویس تحویل به طور مستقل با استفاده از کارکنان اختصاصی ارسال پست داخلی و یک ناوگان خصوصی برای ارسال داخلی از وسایل نقلیه برای ارائه تمام محصولات یا خدمات به مشتریان است.


و اما پیش تر مقالاتی راجب ارسال داخلی و حمل و نقل داخلی منتشر شده است !

ارسال داخلی بار به شما کنترل کامل بر نحوه عملکرد و مدیریت خدمات تحویل را می دهد. این می تواند زمانی بسیار مفید باشد که می خواهید آزادی و انعطاف پذیری را برای ایجاد یک رابطه عمیق با مشتریان و ارائه خدمات با کیفیتی مطابق با نام تجاری خود داشته باشید.
در عین حال، شرکت شما را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد. شما مسئولیت کامل ارائه کالا یا خدمات را به صورت ایمن و مطمئن به مشتریان خود بر عهده می گیرید.
از آنجایی که بسیاری از شرکت‌های کوچک و متوسط، و همچنین شرکت‌های بزرگ، به تصمیم خود برای ساخت ناوگان داخلی سوگند یاد می‌کنند، ارزش حفاری عمیق‌تر را دارد.


راه های مختلفی برای پیکربندی مدیریت تحویل شما وجود دارد:
+ فقط خدمات تحویل داخلی
+ فقط شرکت(های) پیک خارجی
+ خدمات تحویل داخلی با یک یا چند شرکت پیک خارجی

خدمات تحویل داخلی

یک سرویس تحویل داخلی زمانی است که شما تحویل ها را در سازمان خود مدیریت می کنید. این پیکربندی به مدیر اجازه می‌دهد پیک‌های خود را مستقیماً با اعتبار مدیر آنها مدیریت کند.
اگر سرویس تحویل شرکت شما برای سازمان دیگری نیز تحویل داده شود، آن سرویس از نظر سازمان دیگر یک شرکت پیک خارجی محسوب می شود.

هزینه حمل و نقل

فضای نگهداری

تامین امنیت

شیوه پرداخت

پشتیبانی 24 ساعته

سوالات کلیدی

اگر یک بسته ساده برای ارسال به مقصد مورد نیاز دارید طبیعتا استفاده از سرویس حمل و نقل داخلی (در صورت داخلی بودن مقصد) به صرفه و مناسب با شرایط شما میباشد .

قرداد برای مشتریان صورت حسابی شامل میشود و با هماهنگی آن ها و شرکت قرارداد بین طرفین عقد میشود و نحوه کار خود را به صورت قراردادی انجام میدهد.

مشتریان عادی و قراردادی نحوه پرداخت متفاوتی دارند ! قراردادی , باتوجه به قراردادی که دارند نحوه پرداختشان مشخص میشود ولی مشتریان عادی به صورت پس کرایه و پیش کرایه نحوه پرداخت خود را انجام میدهند.