ارسال بار بین المللی

حمل و نقل بین المللی


حمل و نقل بین المللی

ارسال بار بین المللی


توسعه و ترغیب حمل و نقل هوایی ایمن، مرتب و اقتصادی به نفع مردم دنیا، تشویق بازرگانی هوایی و مطالعه مسائل مربوط به آن.
ایجاد وسیله و امکان همکاری میان شرکت‌های هوایی که به‌طور مستقیم یا غیر مستقیم دست اندر کار حمل و نقل هوایی بین‌المللی می‌باشند. همکاری با سازمان هواپیمایی کشوری بین‌المللی (ایکائو) و دیگر سازمان‌های بین‌المللی.

امکان ارسال و دریافت کالا از ایران به هر نقطه از جهان و بالعکس، با امکانات استاندارد و هزینه مناسب. خدمات بخش ارسال بین المللی چاپار عبارتند از:

- ارائه مشاوره در زمینه جابجایی مرسولات؛ صادرات و واردات
- سرویس های بین المللی مبدا تا مقصد یا مبدا تا فرودگاه
- حمل و نقل مرسولات سبک و سنگین و یا نمونه های نامتعارف تحت قوانین حمل و نقل
- ترخیص کالا از گمرک بین المللی امام خمینی
- امکان رهگیری مرسولات از طریق سیستم رهگیری آنلاین
-امکان ارسال روزانه کالا به دوبی
- خرید از سایت های معتبر فروش آنلاین (Shop & Ship)


ارسال بار بین المللی

مقالات دیگر درباره ی ارسال بار بین المللی :

و حتی میتوان از صنعت پیشرفت ارسال بار بین المللی به شرکت چاپار نیز اشاره کرد ! ما ابزار کمک حمل و نقل بین المللی را ایجاد کردیم تا به کارآمدتر و دقیق تر کردن فرآیند حمل و نقل بین المللی شما کمک کند.

پارت اول

صدای ارسال یک بسته از طریق در، برای همه ما با تقریباً 250 میلیارد بسته ارسالی بین المللی در هر سال آشناست. هر علاقه ای که دارید، اینترنت را باز کنید و یک بازار جهانی با تحویل بین المللی پیدا خواهید کرد. خرید از خارج دیگر نادر نیست، این بخشی از واقعیت درگیر شدن در یک بازار جهانی است - و همه ما از آن سود می بریم.
به عنوان مشتریان، ما انتظار داریم حمل و نقل بین المللی سریع و بدون استرس باشد، اما در پشت صحنه این کار آسان نیست. کسب‌وکارهایی مانند شما با خطرات، آداب و رسوم، مقررات سخت‌گیرانه‌تر و مدیریت بازده مواجه هستند. اگر این کافی نباشد، تخمین زده می‌شود که از هر ده بسته، یک بسته گم می‌شود، بنابراین شما نیز به یک سیاست بازپرداخت مستحکم نیاز خواهید داشت.
- حمل و نقل مرسولات سبک و سنگین و یا نمونه های نامتعارف تحت قوانین حمل و نقل

پارت دوم

هر کسب و کاری که در مورد حمل و نقل بین المللی جدی است نیاز به یک استراتژی قوی دارد. هیچ ابزاری برای همه وجود ندارد، باید بومی‌سازی شود، با استفاده از حامل‌هایی که مشتریان شما می‌توانند به آن اعتماد کنند و با سیاست‌های مستحکم حمایت شوند.
اگر در حال بررسی حمل و نقل بین المللی هستید، یا کسب و کار شما می خواهد فروش جهانی را افزایش دهد، راهنمای کامل ما برای حمل و نقل بین المللی می تواند به شما کمک کند کارها را از روز اول به درستی انجام دهید.


پارت سوم

در اینجا 7 بخش اساسی از هر استراتژی حمل و نقل بین المللی توسط کارشناسان حمل و نقل بین المللی ما آورده شده است:

1. بازار هدف خود را بشناسید
2. یک شرکت حمل و نقل را انتخاب کنید
3. درک الزامات قانونی
4. از گمرک عبور کنید
5. بسته ها را به درستی بسته بندی و برچسب بزنید
6-بیمه کنیم یا بیمه نکنیم؟
7. رسیدگی به بازگشت بین المللی


هزینه حمل و نقل

پیگیری لحظه ای

فضای نگهداری

تامین امنیت

شیوه پرداخت

پشتیبانی آنلاین

سوالات کلیدی

اگر یک بسته ساده برای ارسال به مقصد مورد نیاز دارید طبیعتا استفاده از سرویس حمل و نقل داخلی (در صورت داخلی بودن مقصد) به صرفه و مناسب با شرایط شما میباشد .

قرداد برای مشتریان صورت حسابی شامل میشود و با هماهنگی آن ها و شرکت قرارداد بین طرفین عقد میشود و نحوه کار خود را به صورت قراردادی انجام میدهد.

مشتریان عادی و قراردادی نحوه پرداخت متفاوتی دارند ! قراردادی , باتوجه به قراردادی که دارند نحوه پرداختشان مشخص میشود ولی مشتریان عادی به صورت پس کرایه و پیش کرایه نحوه پرداخت خود را انجام میدهند.